sadsad x
asdasd
Dolce Bonita Home

Dolce Bonita Home Shaggy Halı 80x150 Açık Vizon

Ürün Kodu : URT-626.70001.968
166,50 TL
99,90 TL
%40
Kargo Bedava
Planlanan Teslimat
:
03.12.2021 - 04.12.2021
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • (0) Yorum
 • Resimler
 • Halılar, bulundukları ortama sıcak bir atmosfer katar. Eski zamanlardan beri kullanılan ve ev dekorasyonunda rolü oldukça büyüktür halıların. Bir halının cinsi, tipi, rengi ortamla olan uyumu sağlandığı zaman dekorasyon tamamlanmış olur. Dolce Bonita Home Shaggy Halılar soft renk seçenekleri ile tüm odalarda kullanıma uygundur.

  Dolce Bonita Home Shaggy Halı, kaliteli malzemesi ve iplik türü sayesinde uzun ömürlü halı arayanları tercih edeceği bir üründür. Ayrıca kaymaz taban özelliği sayesinde sabit kalır ve tabanı zemine tutunur. Özellikle çocuklar ve yaşlılar için esktra kullanım avantajı sağlar. Dört mevsim kullanılabilen halılar olması sebebiyle kışın ya da yazın halıyı kaldırmanız gerekmez. Bir diğer avantajı ise hafif ve taşınması kolay olmalarıdır. Sadeliği arayanlar, her ortama ayak uyduran Dolce Bonita Home Shaggy Halıları tercih edebilirsiniz.

  Teknik Özellikleri

  Ürünün ölçüleri 80x150 cm ebatlarındadır. İdeal ölçüsü sebebiyle kullanım alanı oldukça geniştir. İplik türü polyesterdir. Yatık tüylerden oluştukları için ortama dinginlik ve derinlik katar. Tüy yüksekliği 20 mm'dir.Alt tabanı %100 PVC olduğundan kayma yapmaz. Son derece yumuşak bir yapıya sahiptir.

  Dolce Bonita Home Shaggy Halıların temizliği ve bakımı son derece kolaydır. Makinada yıkamaya uygun olmakla birlikte 30 derecede narin programında yıkamanız önerilir. Yıkanma sonrasında ürünü ıslak bekletmemeniz,nemli olmayan ortamda halınızı kurutmanız gerekir. Halınızı ısıtıcı ve sobalardan uzak kurutmanız ürünü daha uzun yıllar deneyimlemenize yardımcı olacaktır.

  Ürün Özellikleri
  Renk
  :
  Vizon
  EBAT
  :
  80 x 150 cm
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.