sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Çift Kişilik Pamuklu Battaniye Modelleri

Film ya da dizi izlerken kullanabileceğiniz farklı model ve desenlere sahip olan çift kişilik battaniyeler, genellikle ponponlu kenarlar ile dekoratif ürün olarak evinizin salonunun da kullanabilirsiniz. Kullanmadığınız zamanlarda ise kırlentler ile birlikte kombin oluşturarak koltuk örtüsü olarak da tercih edilebilirsiniz. Kalın yapısı ile daha sıcak tutan modeller ise farklı renk ve model seçenekleri ile yatak odalarını süsler. Yorganın üzerine serilerek kullanılabilen modeller genellikle pamuktan üretilen kabartmalı desenlere sahip olmaları ile hem kullanışlı bir ürün hem de modern bir dekorasyon ürünü olarak kullanılabilir. Çift kişilik battaniye modelleri çeşitli dokularda üretilse de pamuk ve yün olanlar sağlıklı yapılarıyla öne çıkmaktadır. Doğal pamuk ile yünden üretilen çift kişilik modeller büyük olmalarına rağmen hafif olmaları ile daha çok serin yaz günlerinin akşamlarında balkonda, terasta ya da açık alanda kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Çift Kişilik Pamuklu Battaniye ile Sıcak Günler

Model konusunda sizlere çok çeşitli alternatfiler sunan bu çift kişilik pamuklu battaniyeler ile her stile sahip kişiler, ürünlerimizde kendinizden bir şeyler bulabilirsiniz. Desenli ve modern bir şekilde bulunan çift kişilik pamuklu battaniyeler ile birlikte, artık eviniz olduğundan daha şık bir hale gelecek. Hiçbir zaman modası geçmeyen tarzdaki seçenekleri ile zamana meydan okuma amacında olan çift kişilik pamuklu battaniyeler ile hem desen olarak hem de dokusal olarak senelerce beraber vakit geçirebilmeniz oldukça mümkündür. Çift kişilik pamuklu battaniye, çoğunlukla kişiler açısından beğenilen, istenilen ve tavsiye edilen battaniyeler arasındadır. Modern desenleri ve kaliteli görünümü ile birlikte bir çok güzelliği de içinde barındıran çift kişilik pamuklu battaniye çeşidi, her tarza hitap eden desenlere ve fiyata sahip bir ürünlerdir. Bunların dışında genellikle sizler tarafından sıkça tercih edilen ve oldukça da memnun kalınan bu battaniyeler, sizlere daha rahat ve konforlu bir uykunun garantisini veriyor. Çift kişilik pamuklu battaniye fiyatları da diğer battaniye modellerinde olduğu gibi, her tarza hitap edebilecek şekilde üretilmektedir. Çünkü çift kişilik pamuklu battaniyeler ve buna benzer diğer ürünler, ihtiyaç duyulan ürünler arasındadır. Bu nedenle sizlerin bu alandaki isteklerini karşılayabilmek için her zevke uygun bir şekilde ürünler üretilmiştir. Bu ürünler arasından çift kişilik pamuklu rene battaniye ve çift kişilik pamuklu belinda battaniye, kullanıcılar açısından çok kullanışlı bulunan ve satın alınan ürünlerin arasındadır.

Çift Kişilik Pamuklu Battaniye Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çift kişilik pamuklu battaniyeyi satın alırken dikkat etmeniz gereken belli noktalar vardır. İlk olarak, battaniyeyi kullanacağınız mevsime uygun bir şekilde seçmenizdir. Çift kişilik pamuklu battaniyeler, asla rahatsız olmayacağınız ve aksine son derece konforlu ürünlerdir. Kullanacağınız battaniyeyi seçerken, dokusuna ve ebatına dikkat etmek gerekir. Yazın ya da kışın hangi mevsim olursa olsun, battaniyenin belirle özelliklere sahip olması dikkat edilmesi gereken özelliklerden biridir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.