sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Bebek Battaniye

Bebek battaniyesi çeşitleri miniklerin rahat bir uyku uyuması göz önüne alınarak üretilmektedir. Günlük rutin uykusu sırasında ya da açık havada koruma amaçlı olarak kullanılan bebek battaniyeler farklı özelliklerden oluşuyor. Ürünlerin ölçüleri, işlevsellikleri, model ve renkleri, kumaşları, yapısal olarak stilleri birbirinden farklı olabiliyor. Çok amaçlı bebek battaniyesi modellerinden standart modellere kadar geniş bir ürün yelpazemiz sizleri bekliyor. Günümüzde gelişen modern teknolojinin etkisini bebek tekstil ürünlerinde gösterdiğini söylemek mümkündür. Bebek battaniyeleri, bebeğinizi hem çevresel etkilere karşı koruyor hem de rahat bir dinlenme ve uyuma deneyimi sunuyor.  Kalite, uzun ömür, stil gibi belirleyenlere göre bebek battaniyesi fiyatları farklılaşabiliyor. Bu detayda ise gereklilikleri belirleyerek bebeğinizin konforu ve sizin huzurunuz açısından en ideal olan bebek battaniyesini tercih etmeye önem verin.

Bebek Battaniyesi Çeşitleri  

Hızla gelişmekte olan modern teknolojinin, etkisini bebek tekstil ürünlerinde gördüğümüzü söylemek mümkün. Bebek ve çocuk battaniyelerinin küçükleri hem çevresel etkenlere karşı koruyor hem de rahat bir uyku ve dinlenme deneyimi sunuyor. Bebek battaniyeleri; yapısı, dokusu ve kalınlığı, modeli ve deseni ile renk stilleri de sizler için çeşitlilik sağlıyor. Yıldız temalı, özel modelli, işlemeli, kenarları ve köşeleri süs detaylı bebek battaniyeleri ilgiyi en fazla çekenler arasında ilk sıralarda yerini alıyor. Birbirinden ilgi çekici renkeri ve modelleri battaniyecomtr 'de sizleri bekliyor. İşlevselliği ile ön plana çıkan bebek battaniye modelleri de ebeveynlerin beğesini topluyor. Bebeğiniz için yaz aylarında tek katlı bebek battaniyeleri seçerken soğuk ve serin günler için kalın ve çift katlı olanları kullanabilirsiniz.

Bebek Battaniyesi Özellikleri

Kaliteli materyal bileşimlerden üretilen bebek battaniye ürünleri bebeklerin hassas ve narin cildine uyum sağlıyor. Pamuk ipliklerinden üretilen yumuşak dokusu olan bebek battaniyeler miniklerin cildini asla tahriş etmez, bu da huzurlu ve rahat uyumalarına çok yardımcı oluyor. Yeni doğan, bebek ve çocuk sağlığına uygunluğunu esas alan bebek battaniyelerimiz kanserojen etken madde içermemektedir, anti bakteriyel ve anti alerjenik bir yapı sergilemektedir. Doğal teknikler kullanılarak ürettiğimiz bebek battaniyelerinin doğal pamuk iplikli olanları yapısı itibari ile sık yıkamaya uygundur. Bebekleri virüslere ve bakterilere karşı korumak isteyen ebeveynler böylelikle battaniyeleri eskime, yıpranma gibi problemleri düşünmeden dilediğiniz zaman yıkamaya atabilirsiniz. Bebek battaniyeleri çok amaçlı kullanım olanakları ile dikkatleri üzerine topluyor. 

Bakım ve Kullanım Önerileri

Makinede yıkanabilen bebek battaniyelerinin hangi sıcaklık derecesinde ve ne kadar süre yıkanabileceği bilgisine uymayı lütfen ihmal etmeyin. Aksi halde zaman içerisinde renk ve yapısında bozulmalar meydana gelebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.