sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Nevresim Takımı

Ev tekstil ürünleri arasında modernliği ve kullanım amacıyla bazı eşyalar olmazsa olmazlar listesinden asla ayrılamaz. İçinde çarşaf setleri ve takımlardan oluşan nevresim takımları da bu tür setler her zaman yatak odanızı süsleyen ve hep bir ürünün yedeği bulundurulan her evin vazgeçilmez olan eşyaları arasında yerini alır. Nevresim takımları çeşit çeşit alternatifleri ile kullanım açısından da oldukça rahat bir deneyim sunmaktadır. Her bir nevresim takımı birbirinden farklı renk ve modeli ile evinizi farklı dünyalara yelken açtırır. Desenli ve birbiri içinde uyum sağlayan renklerin dışında huzur veren tek renk olan klasik modellerde seçenekler arasında yerini alıyor. Nevresim takımları kullanılan dayanıklı ve kaliteli malzemeler sayesinde uzun süre deforme olmadan kullanılma imkânı sağlıyor. Nevresim takımları tek kişilik, çift kişilik, bebek kategorileri ile 7’den 70’e her kitleyi düşünerek üretilmektedir. Sezonun moda trendlerinin ve modellerinin yansıtıldığı nevresim takımları günümüzün teknolojisi ile birleşerek farklı bir hava kazanıyor. Her sezon gördüğü yoğun ilgiden dolayı nevresim takımları her kitlenin beğeni ve ihtiyaçlarını karşılayacak bir şekilde tasarlanır ardından da üretime geçilir. Farklı dokulardaki kumaşlara sahip olan nevresim takımlar, elde de yıkama özelliğiyle birlikte çamaşır makinesinde de yıkanabilme özelliği ile sizlere oldukça kolaylık sağlar.

Nevresim takımları tek kişilik modeller misafirler ve çocuklar için geniş desenleri ile birlikte beğeninize sunuluyor. Çarşaf ölçüleri yatak ölçülerine göre üretildiği için hareket anında yatağın kenarından sarkma gibi durumlara yol açmaz. Genellikle çeyizlerinin hazırlığında olan kullanıcıların veya daha çok evli çiftlerin tercih ettiği çift kişilik nevresim takımları, sade ve şık renklerinin dışında renkli ve enerji dolu renk alternatifleri ile büyük bir hayranlık uyandırırlar. Nevresim takımlarının büyük bir çoğunluğu birbiri ile benzerlik gösterse de farklı ürünlerin modelleri yer aldığı için bazı setlerin içeriklerinde değişikliklere rastlanabilir. Bu sebeple de nevresim takımı için araştırma yapılırken ihtiyaçların göz önünde bulundurulması istenilen tarzda modeli seçme açısından önem taşımaktadır. Modellerin arasında kırışmayan kumaştan üretilen nevresim takımları ütü yapmayı gerektirmeden direkt olarak kullanılma imkânını sunuyor. Battaniye.com.tr adresinde yer alan nevresim takımlarını inceleyip geniş ürün yelpazemiz arasından stilinize ve evinize uyan modeller arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Nevresim Takım Modelleri

Nevresim takımları herkesin stiline ve zengine uygun model çeşitliliği ile küçük büyük demeden herkes tarafından kullanılmaktadır. Farklı taleplerin doğrultusunda birbirinden farklı desen ve renklerde üretilen nevresim takımı modellerimiz vardır. Özellikle çeyiz alışverişi yapacakların daha fazla tercih ettiği nevresim takımları birbirinden eşsiz model seçenekleri ile kalpleri fethediyor. Bu model nevresim takımlar sadece çift kişilik değil, kendini daha özel hissetmek ve konforu yaşamak isteyenler için tek kişilik olarak da üretilmektedir. Kumaşların sıcaklığını dengeleme özelliği bu nevresim takımlarının yaz kış kullanılabilmesine imkân tanımaktadır. Pürüzsüz kumaşları ise hafif ve yumuşak bir dokudadır. Ayrıca hava alan yapısı terlemeyi önleyerek rahat ve konforlu bir kullanım sağlar. Şık ve modern görünümleriyle yatak örtüsü olarak da kullanılabilen nevresim takım modelleri bu özellikleri sayesinde pek çok kişi tarafından tercih ediliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.