sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Tek Kişilik Pamuklu Battaniye Nedir?

Battaniye ve yorgan gibi ürünler kış aylarının soğuk havalarda ısınmak için kullanılan bir tekstil ürünüdür fakat ondan farklı olarak genellikle tamamen yünden ve pamuktan üretilir. Yorganın üzerine serilerek tamamlar. Tek kişilik pamuklu battaniye ve yorgan kombinasyonundan sonra üşümek neredeyse imkansızdır. Tek kişilik pamuklu battaniye tek kişilik yatağa uygun bir biçimde üretilmiş battaniye modelidir. Tek kişilik pamuklu battaniyeler genellikle çocuk odalarında veya misafir odalarında kendine yer bulmaktadır. Yün battaniyeler en yaygın ve en sıcak tutan battaniye çeşidi olsa da bazıları rahatsız edici olabilir. Bu duruma alternatif olarak pamuklu battaniye, polyester battaniye veya polar battaniyeler seçilebilir. Özellikle polyester battaniyeler ve polar battaniyelerin çocukların hoşuna gidecek renkleri ve modelleri vardır.

Tek Kişilik Pamuklu Battaniye

Özellikle kış aylarının soğuk günlerinde hem televizyonun karşısında otururken hem de gece yatarken ısınmak için en ihtiyaç duyulan ev tekstili ürünlerinden olan tek kişilik pamuklu battaniyeler, farklı modelleri, desenleri, ölçüleri ve tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Her evin en temel ihtiyaçları arasında yer alan bu tek kişilik battaniyeler arasından seçim yaparken kullanım alanlarına ve ölçülerine çok dikkat etmek gerekiyor.

Battaniyenin hangi mevsimde daha fazla kullanılacağını da kumaş vb. seçimler çok önemli bir detay haline geliyor. Çocuğunuzun odası için de alabileceğiniz tek kişilik pamuklu battaniye modellerinin sağlıklı kumaşlardan üretilmiş ve antialerjik yapıda olmasına özen göstermenin yararı bulunuyor. Tek kişilik pamuklu battaniye fiyatları da ürünün kumaşına, boyutuna ve modeline göre değişkenlik gösterebiliyor.

Tek Kişilik Pamuklu Battaniye Nasıl Kullanılır?

Tek kişilik pamuklu battaniye tek kişilik yataklarda kış aylarının soğuk havalarında her zaman kullanılabilir. Fakat yün battaniyelere biraz daha dikkatli kullanmak gerekli. Yün, pamuktan daha az geçirgen olduğundan dolayı halihazırda iyi ısıtılan bir odada çocuğunuzu bunaltabilir ve geceleri battaniyeyi tamamen açmasına sebep olabilir. Yün battaniyenin kalitesinden de vazgeçemeyenler battaniyeyi yorgan üstüne sererseniz çocuklarınıza ve misafirlerinize alternatif vermiş olursunuz. Diğer tek kişilik pamuklu battaniye modelleri daha geçirgen ve daha incedir. tek kişilik pamuklu battaniyeyi direkt yorgan yerine de kullanabilirsiniz. Tek kişilik pamuklu battaniye modelleri yatak odasından çıkarılıp televizyonun karşısında koltukta da kullanabilirsiniz.

Tek Kişilik Pamuklu Battaniye Fiyatları

Tek kişilik pamuklu battaniye fiyatları, çift kişilik pamuklu battaniye fiyatlarından daha uygundur ama kendi içinde de ebat, kaliteye bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bebek battaniyeleri ve çocuk battaniyeleri söz konusu olduğunda antibakteriyel özellikte bulunup bulunmadığını da kesinlikle gözden geçirmelisiniz. Battaniyecomtr 'nin tüm ürünleri antibakteriyeldir. Battaniyelere uygun yastık kılıfı ve çarşaf modellerimiz ile kombine edebilirsiniz. Tek kişilik pamuklu battaniye ölçüleri tam tek kişilik yatağa uygundur fakat yatak örtüsü özelliği olan tek kişilik pamuklu battaniyeler yatağın kenarlarından sarkacak kadar uzun ölçülerde üretilir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.