x
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Petshop

 

Evinizde veya bahçenizde köpek, kedi beslemeye karar verdiğiniz zaman bunun için öncelikli olarak bakacağınız köpekler ve kediler için uygun bir konum bulmanız, onu dikkatli bir biçimde ayarlamanız gerekir. Çünkü hayvanlar bir yerde kendilerini rahat hissedemezlerse orayı kendilerinin evi olarak görmezler ve benimseyemezler. Bu sebeple de evinize hayvan almadan önce kedi köpek yatakları konusunda iyi bir derecede bir araştırma yapmak ve daha sonrasında da keşfettiğiniz yatak modelleri arasından seçim yaparak ürünü satın almanız gerekir. Köpek ve kedi yatakları konusunda araştırmalar yapmak isteyen, birden fazla seçeneği çift bir yerden görmek isteyen herkes battaniye.com.tr adresini ziyaret ettikleri zaman istediği kedi köpek yatağını kolay bir şekilde inceleyebilecektir.

Aldığınız yataklar sayesinde sevimli dostlarınız, evinizde kendileri için çok daha kolay bir biçimde yer bulacaklar ve evinizi kolaylıkla sahiplenecektir. Web sitemizde bu yatak ve minder çeşitlerinin oldukça farklı modelleri ve renkleri bulunmaktadır. Hem yumuşak malzemelerden üretilmiş hem de yıkanabilir kumaş özellikte kedi köpek yataklar sizin içinde çok avantaj sağlayacak. Pet shop kategorimizin içinde yalnızca yataklar yok. Aynı zamanda köpek kulübesi, kediler için evler, ya da köpek evleri de battaniye.com.tr adresinde satışa sunulmuş olan ürünler arasında bulunuyor. Birbirinden farklı tarzda modellere sahip olan ürünlerimiz şık görüntüsü ile sizin beğeninizi kazanırken aynı zamanda da sevimli dostunuzun tamamen kendine ait bir alanı olabiliyor. Ayrıca ürünlerimiz oldukça kolay bir biçimde kurulup kaldırılabilmektedir. Pet shop kategorisi ile ilgili en kaliteli ürünleri web sitemiz üzerinden oldukça kolay bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Evcil hayvanınızı rahat ettirmek isterken diğer bir yandan uygun fiyatlı ürünleri satın almak istediğiniz zaman bizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sipariş verdikten sonra ürününüzü 48 saat süre içinde teslim alabilir, sevimli dostunuza da rahat bir ortam hediye etmiş olabilirsiniz.

 

Kedi Köpek Yatağı

Cookie Pet kedi, köpek yatakları sevimli dostlarımız için özel olarak tasarlanmıştır.

Bize sadık olmayı öğreten dostlarımızın artık huzurla uyuyabileceği bir yatağı olacak.

Hafif ve taşınabilir yapısıyla çok kullanışlı olan kedi köpek yatakları, Rahatlıkla yıkanabilir. Evcil hayvanlarımızın kendi yaşam alanlarına sahip olmasını sağlayacak ürünlerdir. Pati dostlarımızı mutlu etmek için tasarlanmıştır.

Kedi Köpek yatakları yumuşak dokusu ile kedi ve köpekleriniz son derece rahat edecekler ve huzurla uyumak isteyeceği ürünlerdir.

 

Kedi Köpek Minderi

Kedi Köpek minderlerini Pet Shop kategorisi altında kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sevimli dostlarımız hep sıcak ve konforlu hissetmeleri için kaliteli malzemeler kullanarak konforlu ve yumuşacık minderler tasarladık.

Şık tasarımları, renkli ve geniş bir yelpazede ürün modellerine sahip olan kedi köpek minderleri ile sevimli dostlarımı hem uyurken hem oynarken kendilerini güvende ve huzurlu hissedecekler.

 

Kedi Köpek Yuvası

Kedi Köpek yuvalarını Pet Shop kategorisi altında kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sevimli dostlarımız sıcak ile arasında kopmayan bir bağ olmasından kaynaklı olarak onlar için kaliteli malzemeler kullanılarak konforlu ve yumuşacık yataklar tasarladık.

Şık tasarımları, renkli ve geniş bir yelpazede ürün modellerine sahip olan kedi köpek yuvaları ile uyurken kendilerini güvende ve huzurlu hissediyorlar.

 

Kedi Evi

Küçük yaşta oyun oynamayı seven sevimli kedilerimiz için tasarlanan evler minicik dostlarımızın hem eğlenceli vakit geçirmelerini hem de diledikleri zaman içerisinde dinlenebilmelerini sağlıyor.

Kedi evleri bu sayede kedilerimizin favori uyuma mekânlarından biri oluyor.

Yumuşak dolgulu, polar dış yüzeyli kedi sıcak bir alan ve loş ışık isteyen kedilerin ilgisini doğrudan çekiyor.

Birbirinden farklı renk ve desenleriyle üretilen kedi evlerinin sevimli dostlarımızın içine rahatlıkla girip çıkabileceği şekilde tasarlanmıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.