x
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Sırala
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Sırala
Toplam 79 ürün bulunmaktadır.

Ev tekstili ürünlerinden biri olan battaniye, kalın dokusu ile soğuk kış aylarında kullanılan ürün çeşitlerinden biridir. Direkt olarak kullanılabileceği gibi yorganın üzerine serilerek de evlerde yerini alan battaniye çeşitleri; tüy yapısı, kalınlığı, kumaşın çeşidi, desenleri ve modeli ile farklılık göstermektedir. Yalnızca yatak odalarında kullanılmayan battaniyeler, koltuk örtüsü olarak evin odalarında, balkonda ve çalışma odalarında da örtünmek için tercih edilmektedir.

Battaniye Modelleri

Kullanılan malzemeye göre farklı modellere sahip olan battaniyeler arasında pamuklu battaniye, polyester battaniye, yün battaniye ve pamuk battaniyeler bulunur. Akrilik battaniyeler, yumuşak kadifemsi dokusu ile yatak odalarında ideal bir kullanım sunmaktadır. Püskülsüz kenarları ve kumaşının kalın yapısı ile sıcak tutan ürünler, farklı renk ve motiflere sahiptir. Özellikle kabartmalı desenlerinin kullanıldığı tek ve çift kişilik battaniyeleri inceleyebilirsiniz. Yorganın üzerine serilerek kullanılan battaniyeler arasında püskülsüz ve püsküllü koltuk örtüsü olarak salonlarda kullanılacak ürünler bulunur. Detaylı işlemlerden geçirilen ipliklerden yapılan battaniyeler, çiçek desenleri ve kabartmalı motifleri ile şık ve modern bir tarza sahiptir. Canlı ve şık desenleri ile örtünmek için kullanılan battaniyelerde modern çizgi motifleri ile dikkat çeker.

Pamuk ve yün battaniye modelleri ise daha ince dokusu ve uzun ömürlü kullanımı ile tanınır. Doğal yün ve pamuk iplikten üretildiği için tercih edilen battaniyeler, çok kalın olmadığından dolayı hareket kabiliyetine daha fazla imkan verir ve salonda, bahçede, terasta ideal bir kullanım sunar. Kalın ve yumuşacık dokusu ile soğuk kış aylarında örtünmek için kullanıma uygun battaniye modellerini inceleyebilirsiniz. Welsoft battaniyeler ise ince ve kullanışlı modern tarzı ile dikkat çeker. Televizyon karşısında da kullanabileceğiniz welsoft ürünlerin çeşitlerine de ulaşabilirsiniz.

Battaniye Fiyatları

Üretildikleri kumaş ve iplik türüne bağlı olarak çeşitleri değişiklik gösteren battaniye fiyatları, markalara ve battaniyelerin ölçülerine göre de farklılaşır. Özel desenler ile süslenmiş püsküllü dokuma battaniyelerin fiyatları ile özel bütçelere hitap eder. Battaniye, çarşaf ve yastık kılıfından oluşan ürünler ise kalitesi ve süslemeleri ile modern bir tarza sahiptir. Akrilik ile polyester ipliklerin karışımından üretildiği için hafif ve parlak bir dokuya sahip olan ürünleri fiyatları ile değerlendirebilirsiniz. Nevresimi takımları ile birlikte satılan battaniyeler arasında ise daha uygun fiyatlı modelleri de bulunur.  %100 saf yünden üretildiği için hem doğal yapısı hem de uygun fiyatları ile dikkat çeken battaniye modelleri koltuk şalı olarak da kullanabilirsiniz. Yumuşacık bir dokuya sahip olan battaniye modelleri de pamuk ve yük ürünler ile aynı fiyat aralığında bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.