sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
1 2

En Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Pamuk Battaniyeler

Kış aylarının vazgeçilmez ürünü olan pamuk battaniyeler, modern tasarımları sayesinde günümüzde oldukça dikkat çekiyor. Modellerimiz, ısınma ihtiyacını gidermenin yanı sıra, ev dekorasyonunuzu da tamamlamak için de tercih edebilirsiniz. Pamuklu battaniye modellerinin yüzeyi yumuşak dokuda üretildiği için vücudunuzda hafif bir dokunuş yapıyor. Siz de evinizin dekorasyonunu düzenlemek ve uykunuzu daha konforlu kılmak için pamuklu battaniye modellerimizi inceleyip, seçiminizi yapabilirsiniz.

Pamuklu Battaniye Modelleri

Pamuklu kumaşlardan üretilen battaniye modellerimiz, evin yatak odalarına, çocuk ve bebek odalarına uygun olarak tasarlanmaktadır. Modeller; renklerine, desenlerine ve tasarım şekillerine göre değişiklik göstermektedir. Sarı, mavi ve kırmızı tonlarındaki battaniyeler, evinizin dekoratif havasını daha doğal bir forma çevirir. Pamuklu battaniyeler ile oluşturduğunuz dekorunuzu renkli kırlentlerimiz ile tamamlayarak, daha benzersiz bir şıklık elde edebilirsiniz.

Pamuklu battaniye çeşitlerimizin desen yelpazesinde; pötikarelerden çizgili baskılarına, floral motiflere kadar birçok model beğeninize sunuluyor. Rahat bir uyku uyumanızı sağlayan pamuklu battaniye modelleri, genellikle örgü gibi tasarımlarla karşınıza çıkıyor. Seçeceğiniz kendi stilinizi yansıtan battaniyeler ile yatak odalarınızı renkli ve modern bir mekân haline getirebilirsiniz.

Rahat bir uyku uyumanızı sağlayan pamuklu battaniye modelleri, genel olarak saçaklı ve püsküllü gibi tasarımlarla karşınıza çıkıyor. Saçaklı modeller, ideal uzunlukta üretildikleri için evin bir çok yerinde pratik olarak kullanılabiliyor. Kabartmalı stilde üretilen battaniyeler ise kış dekorasyonu yapan evler için ideal bir alternatif oluşturuyor. Kendi tarz baz alarak tercih edeceğiniz battaniyeler ile yatak odalarınızı renkli ve modern bir mekan haline getirebilirsiniz. Klasik döşemlerin ve dekorasyonların dışına çıkmak için de modernliği vurgulayan battaniye modellerini deneyimleyebilirsiniz.

Pamuklu Battaniye Fiyatları

Pamuklu kumaşlarıyla daha konforlu ve kesintisiz uyumanızı amaçlayan pamuklu battaniyeler, uygun fiyat alternatiflerinde battaniyecomtr 'de satışa sunuluyor. Genel olarak makul aralıklarda tutulan pamuklu battaniye fiyatları, aynı zamanda sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda alışveriş yapmasına da destek olmakta. Tek kişilik battaniyeler ya da çift kişilik battaniyeler şeklinde üretilen pamuklu battaniyeler, pamuklu yapıları sayesinde siz uyurken yatağınızın da nefes almasına izin veriyor. 

Battaniyelerin bebek ve çocuk odalarını renklendiren çeşitli modelleri, yine ilgi gören desenler arasında yer alıyor. Hassas tenlere uygun olan yumuşacık ürünler, daha çok yıldızlarla ve hayvan dostlarımızda bezeniyor. Ev dekorasyonlarının vazgeçilmez parçalarını ise pamuklu battaniye modelleri oluşturuyor. Zarif desenli çeşitler, serin esen kış aylarında içinize ve evinize sıcaklık katıyor. Yanı başınızda yerini alacak pamuklu battaniyelerin, ihtiyaç duyduklarında evinize misafir olarak gelenlere de verebilirsiniz. Dilerseniz kış akşamlarında geceleri balkon oturmalarınızda, dizlerinizi kapatarak veya omzunuza örtürek kullanabilirsiniz.

Modern tekniklerde üretilen cildinizin dostu pamuklu battaniyelerin antibakteriyel modelleri de bulunmaktadır. Antibakteriyel modellerimiz, cildinizi korumanın yanı sıra daha temiz ve hijyenik bir uyku uyumanıza da yardım ediyor. Tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olan pamuklu battaniye modelleri, son yıllarda modern tasarımlarıyla ve kabartmalı dokumalarıyla trendlikleri artıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.