x
Sepetim
Battaniye Mevsimini Karşılıyoruz!
16.09.2019

Battaniye Mevsimini Karşılıyoruz!

   Güzel ve içimizi ısıtan dopdolu bir yaz mevsiminden sonra, sonbahara girmiş bulunuyoruz. Eylül ayının o mayhoş eden güzelliği, tatlı tatlı esen meltemleri, insanı kendine hayran bırakan renklere bürünmüş tabiatı ile sonbahar hemen hemen hepimizin sevdiği mevsimler arasındadır. Doğadaki turuncu, sarı ve toprak renklerinin bin bir çeşidinin bu mevsimde barınması sonbaharı özel kılan önemli sebeplerdendir. Tabiat ananın bizlere sunduğu bu şöleni ise keyifle izlerken battaniyelerimizi de yanımıza almayı unutmuyoruz elbette. Yaz mevsimini, ince ve bizi daha serin tutan örtüler ile geçirdiğimiz için battaniyelere olan özlemin de arttığını düşünüyoruz. Öyle ki, sonbaharın keyfine varmak için öncelikle kendinize bir keyif köşesi belirleyip ardından hafif bir müzik veya bir romanla keyif battaniyenize bürünüp, hem battaniye özleminizi hem de sonbaharın tadını çıkarabilirsiniz.

   Böylece soğuk havaların da, serin geçen yaz akşamlarının da vazgeçilmez objesi olan battaniyeyi mutlulukla ve hasretle karşılayabiliriz. Gerek evlerimizde, gerekse gün içinde vaktimizi en fazla nerede geçiriyorsak orada battaniyelerimizi elimizin altında bulundurabiliriz. Battaniye denilince çoğu kişinin aklına hala ağır bir eşya gelebilir. Ancak www.battaniye.com.tr ‘nin keyif battaniyeleri ve battaniye niteliğindeki şallarının mevcut olduğunu hatırlatmakta fayda vardır. Kendimizi dinlenmeye çekeceğimiz, yaz mevsiminin aktifliğinden yorulup daha dingin günler geçireceğimiz şu zamanlarda battaniyelere çokça ihtiyacımız olacaktır. Sadece miskinleştiğimiz değil, en verim almak için enerji toplayacağımız zamanlar için de battaniye mekânlarımızın olmazsa olmazları arasına girecektir. Tüm kışı ve soğuk geçecek günleri coşkuyla karşılamak için battaniyelere çokça sarılmalı, hem keyif hem de miskinlik yapmaktan kaçınmamalıyız. Böylece yazın hızlı ve acele geçen günlerine birkaç mevsim ara vereceğimizden battaniyelerimizin her en yakınımızda olmasında fayda vardır.

   Sonbaharı şairinde söylediği gibi “ Sonbahar sanattır diğerleri mevsim “ olarak algılayan tüm romantik ruhlu insanların bu mevsimi iple çektiklerini söyleyebiliriz. Battaniyeye sarılmak için başlı başına bir sebep olan bu güzel mevsimi doyasına yaşayıp, görsel şölenlerinden faydalanabiliriz. Bunu iliklerimize kadar zevk alarak yapabilir, ertelediğimiz her güzel şeyi bu mevsime saklayabiliriz. Zira bu mevsim tabiatın güzellikler sunmak için kendini seferber ettiği, biz insanlara adeta tablo resmettiği bir nimettir.

   Tüm sonbaharı ve içimizin ısınmasını istediğimiz günlerde kullanacağımız battaniyeleri ise, www.battaniye.com.tr’den edinebilirsiniz. Battaniye mevsimini karşıladığımız şu günlerde, envaı çeşit ürünleriyle göz dolduran tüm battaniyeler sitemizde satıştadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.