sadsad x
asdasd

Battaniyecomtr Blog Yazılarımız

Battaniye Mevsimini Karşılıyoruz!

16 Eylül 2019

   Güzel ve içimizi ısıtan dopdolu bir yaz mevsiminden sonra, sonbahara girmiş bulunuyoruz. Eylül ayının o mayhoş eden güzelliği, tatlı tatlı esen meltemleri, insanı kendine hayran bırakan renklere bürünmüş tabiatı ile sonbahar hemen hemen hepimizin sevdiği mevsimler arasındadır. Doğadaki turuncu, sarı ve toprak renklerinin bin bir çeşidinin bu mevsimde barınması sonbaharı özel kılan önemli sebeplerdendir. Tabiat ananın bizlere sunduğu bu şöleni ise keyifle izlerken battaniyelerimizi de yanımıza almayı unutmuyoruz elbette.

Mekânlarınızdaki Mevsim Geçişleri ve Biz

27 Ağustos 2019

   Blog yazılarımızda kışı selamladık, bahara hoş geldin dedik, yazın tadına vardık şimdi de sonbaharı karşılamaya hazırlanıyoruz. Yaz mevsiminden sonbahara geçerken yaşayacağımız mevsim geçişi durumunu ise, hemen hemen hayatımızın tüm alanında hissedeceğiz. Başta ruh halimizdeki değişimler, insanlarla iletişimimizdeki değişimler, gardolabımızdaki değişimler ve değişimlerin en haz verenlerinden biri olan; Mekânlarımızdaki değişimler ile iç içe olacağımız hiç şüphesiz kaçınılmaz olacaktır. Bu değişim kelimesini çoğumuz “edinilen alışkanlıkların terk edilmesi” olarak algılayarak, negatif anlam yüklemeleri yapabilir.

7/24 Devam Eden İndirimlerimiz Var!

28 Temmuz 2019

   Uzun zamandır almak istediğimiz bir ürünü, fiyatı düşünce almak çoğumuzun alışkanlık haline getirdiği bir eylemdir. İndirim takip etmek veya bu indirimlerden bir şekilde haberdar olmak almak istediğimiz ürünlerin dışında, başka ürünleri de almamıza yol açmaktadır. Hem eğlenceli hem de alışveriş duygumuzu doyurucu nitelikte olan indirimler, her alanda karşımıza çıkmaktadır. Özellikle özel günlerde gerçekleşecek olan indirimleri beklemek veya ürünü alacağımız firmanın kuruluş yıldönümü için yapacağı indirimleri takipte kalmak alışveriş yapma heyecanımızı oldukça arttırmaktadır.

Banyolarda Yenilik Zamanı!

25 Haziran 2019

   Yenilikleri, yenilik yapmayı veya hayatımıza küçük dokunuşlar yaparak bir şeyleri değiştirmeyi hemen hemen çoğumuz severiz. Bu yenilik sevdamız, kimi zaman kıyafetlerimiz olurken kimi zaman da ofisimizin masası olabilir. Ya da daha başka alanlara yayacak olursak, evimize dair her şeyi bu değişim ve yenilik kavramlarına dâhil edebiliriz. Dekorasyon alanında yapılan değişimler ise, pek çok kişiyi heyecanlandıran bir alandır. Bu kadar geniş bir alana yayılan bu sektörün sıkı takipçileri ise, kadın erkek ayırmaksızın herkes tarafından merakla takip edilmektedir

Giyim Bölümümüzü Tıkladınız Mı?

21 Haziran 2019

   Ev tekstilinin online satış alanında da ciddi başarılar elde ettiğini hepimiz biliyoruz. Hatta bunu bilmekle kalmıyor, alışveriş yaparak deneyimliyoruz. Peki www.battaniye.com.tr’nin ev tekstili ile giyim sektörünü buluşturduğunu duydunuz mu? İşte bu sorumuzun cevabına şaşıranlara www.battaniye.com.tr’nin giyim bölümünü kısaca tanıtmak isteriz. Biz giyim bölümünde neler olduğunu anlatırken, sizde hangi ürünleri sepete ekleyeceğinize karar verebilirsiniz?

Koş Yoksa Düşersin!

17 Haziran 2019

   Günümüzde, “değişim” kelimesini telaffuz ettiğimiz zaman anormal tepkilerle karşılaşmıyoruz veya değişimi, risk alınması gereken bir olgu olarak görmüyoruz. Bu tabuyu yıkmak ise, toplumumuzun yıllarına maal olmuştur. Teknoloji ve dijital dünya varlığını, her alanda hissettirdikçe değişim ve dönüşüm de bizler için kaçınılmaz olmuştur. Her geçen gün yeni çıkan bir ürüne şaşırmaktan çok, daha iyisi ne zaman çıkar diye beklenti içine girmemiz ise, değişim kelimesini hayatımızın bir parçası haline getirmemizden kaynaklanmaktadır.

Mekânlarınızın Vazgeçilmez Misafiri: Püsküllü Halılar

14 Haziran 2019

   Püsküllü halılara, bir zamanların halı kenarlarında belirgin şekilde yer alan saçakların modernize olmuş hali diyebiliriz. Şimdilerde revaçta olan, hemen hemen her mekânın bir köşesinde bulunmasını istediğimiz püsküllü halılar, ev dekorasyonu anlamında vazgeçemediğimiz ürünlerden biri olmuştur. Püsküllü halı dediğimiz zaman, çoğu kişinin algısında avangard eşyalara eşlik edecek bir ürün belirebilir.

Kaymaz Tabanlı Halıları Neden Tercih Etmeliyiz?

27 Mayıs 2019

   Ev tekstilinin gün geçtikçe büyümesi, ihtiyaçlarımız için aradığımız her şeye hemen cevap bulmamızı da sağlamaktadır. Teknolojinin olanaklarının ev tekstilinde de kullanılması, hem sektöre hem de evlerimize güzel ürünler kazandırmıştır. Bu ürünlerden bir tanesi de hiç şüphesiz “ Kaymaz Tabanlı Halılardır ”. Özellikle yazı karşıladığımız şu günlerde kaymaz tabanlı halılara olan ilgi bir tık daha artmıştır. “ Kullanışlı ve pratik ” sloganıyla üretime geçen kaymaz tabanlı halılar herkes tarafından hızlı bir şekilde benimsenmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.