sadsad x
asdasd

Battaniyecomtr Blog Yazılarımız

Banyolarda Yenilik Zamanı!

25 Haziran 2019

   Yenilikleri, yenilik yapmayı veya hayatımıza küçük dokunuşlar yaparak bir şeyleri değiştirmeyi hemen hemen çoğumuz severiz. Bu yenilik sevdamız, kimi zaman kıyafetlerimiz olurken kimi zaman da ofisimizin masası olabilir. Ya da daha başka alanlara yayacak olursak, evimize dair her şeyi bu değişim ve yenilik kavramlarına dâhil edebiliriz. Dekorasyon alanında yapılan değişimler ise, pek çok kişiyi heyecanlandıran bir alandır. Bu kadar geniş bir alana yayılan bu sektörün sıkı takipçileri ise, kadın erkek ayırmaksızın herkes tarafından merakla takip edilmektedir

Giyim Bölümümüzü Tıkladınız Mı?

21 Haziran 2019

   Ev tekstilinin online satış alanında da ciddi başarılar elde ettiğini hepimiz biliyoruz. Hatta bunu bilmekle kalmıyor, alışveriş yaparak deneyimliyoruz. Peki www.battaniye.com.tr’nin ev tekstili ile giyim sektörünü buluşturduğunu duydunuz mu? İşte bu sorumuzun cevabına şaşıranlara www.battaniye.com.tr’nin giyim bölümünü kısaca tanıtmak isteriz. Biz giyim bölümünde neler olduğunu anlatırken, sizde hangi ürünleri sepete ekleyeceğinize karar verebilirsiniz?

Koş Yoksa Düşersin!

17 Haziran 2019

   Günümüzde, “değişim” kelimesini telaffuz ettiğimiz zaman anormal tepkilerle karşılaşmıyoruz veya değişimi, risk alınması gereken bir olgu olarak görmüyoruz. Bu tabuyu yıkmak ise, toplumumuzun yıllarına maal olmuştur. Teknoloji ve dijital dünya varlığını, her alanda hissettirdikçe değişim ve dönüşüm de bizler için kaçınılmaz olmuştur. Her geçen gün yeni çıkan bir ürüne şaşırmaktan çok, daha iyisi ne zaman çıkar diye beklenti içine girmemiz ise, değişim kelimesini hayatımızın bir parçası haline getirmemizden kaynaklanmaktadır.

Mekânlarınızın Vazgeçilmez Misafiri: Püsküllü Halılar

14 Haziran 2019

   Püsküllü halılara, bir zamanların halı kenarlarında belirgin şekilde yer alan saçakların modernize olmuş hali diyebiliriz. Şimdilerde revaçta olan, hemen hemen her mekânın bir köşesinde bulunmasını istediğimiz püsküllü halılar, ev dekorasyonu anlamında vazgeçemediğimiz ürünlerden biri olmuştur. Püsküllü halı dediğimiz zaman, çoğu kişinin algısında avangard eşyalara eşlik edecek bir ürün belirebilir.

Kaymaz Tabanlı Halıları Neden Tercih Etmeliyiz?

27 Mayıs 2019

   Ev tekstilinin gün geçtikçe büyümesi, ihtiyaçlarımız için aradığımız her şeye hemen cevap bulmamızı da sağlamaktadır. Teknolojinin olanaklarının ev tekstilinde de kullanılması, hem sektöre hem de evlerimize güzel ürünler kazandırmıştır. Bu ürünlerden bir tanesi de hiç şüphesiz “ Kaymaz Tabanlı Halılardır ”. Özellikle yazı karşıladığımız şu günlerde kaymaz tabanlı halılara olan ilgi bir tık daha artmıştır. “ Kullanışlı ve pratik ” sloganıyla üretime geçen kaymaz tabanlı halılar herkes tarafından hızlı bir şekilde benimsenmiştir.

Dört Mevsim Battaniyeler

21 Mayıs 2019

   Mayıs ayının bir sıcak bir soğuk geçen günlerinin sonuna yaklaşmaktayız. Yaz mevsimini, mayıs ayından selamlamaya başlasak da, soğuklar tamamen hayatımızdan çıkmış değildir. Yaz akşamlarının hafif meltemli geceleri, yazı yaz yapan en güzel ayrıntılardan sadece bir tanesidir. Gündüzleri sıcaktan bunalırken, yaz akşamlarında az da olsa serinlememiz paha biçilemez güzelliktedir. Bu güzellikleri ise, yalnız başına taçlandırmamız doğru olmayacaktır elbette. Yanımızda en sevdiklerimiz, güzel sohbetlerimiz ve demli çayımızla yaz mevsiminin güzelliklerini taçlandırabiliriz.

Balkon Sezonunuzu Birlikte Açalım

20 Mayıs 2019

   Malum, beklediğimiz sıcaklıklara bu hafta itibari ile kavuşmuş bulunuyoruz. Birçoğumuz bu kış, soğukların gereğinden fazla sürmesinden şikâyetçi olduk, durduk. Sürekli kapalı ortamlarda vakit geçirmekte, ruh halimizi bir hayli olumsuz etkiledi. Havaların ısınmasıyla, güneşin tüm samimiyetiyle gülümsemesiyle, yeşilliklerin bizlere göz kırpmasıyla, son soluğumuzu dışarıda almış bulunduk. Ancak havaların ısınması başlarda sürekli dışarıda bulunma isteğimizi kamçılasa da, özellikle akşamları kendimizi dinlemek istediğimiz zamanlarda, kendimize özel alanlar yaratmanın peşine düşeriz.

Anneler Gününe Özel Hediyeler Bizden, Seçmesi Sizden!

09 Mayıs 2019

   Pazar günü hiç şüphesiz, anneliği hak etmiş tüm güzel anneler için anlamlı bir gün olacaktır. Annelik sıfatına nail olan annelerimiz için, o tatlı telaş günler öncesinden başlamıştır belki de. Böylece annelerimizi en çok ne mutlu eder en fazla ne tebessüm ettirir? gibi sorulara yanıt bulmak da, biz evlatlara düşmüştür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.