Battaniyecomtr Blog Yazılarımız

Kış ve Renkler

08 Ocak 2019

   Kış mevsiminin en etkileyici özelliği doğanın bembeyaz örtüye bürünüp, dinlenmeye çekilmiş olmasıdır. Dinlenmek denilince aklımıza, her şeyden elini ayağını çekmek deyimi gelebilir. Ancak bu tanımı kış mevsimi için yapmamız pek de doğru olmayabilir. Kışın doğa kendini dinlerken, biz insanlara da eşsiz ve unutulmaz manzaralar izletmeyi ihmal etmez.

Kış Masalları

08 Ocak 2019

   Halk anonimi olarak bilinen masallar; içinde olağanüstü kahramanlar ve yaşanması neredeyse mümkün olmayan olaylar barındıran bir tür halk öyküsüdür. Bu halk öykülerini büyüklerimiz çocuklarına ve torunlarına anlatmış, bu döngü nesilden nesle devam etmiştir.

Yeni Yılda İçinizi Isıtacak Hediye Seçenekleri

27 Aralık 2018

   Yeni yıla girmemize sayılı günler kala, hediye alışverişinizi tamamlamadıysanız panik yapmanıza gerek yok. Sizler için 2018’e güzel bir veda, 2019’a coşkulu bir merhaba diyebileceğiniz birbirinden güzel hediyeler hazırladık.

En Uzun Gecede Yapılacak 10 Farklı Fikir!

21 Aralık 2018

   21 Aralık kış ekinoksu diye adlandırılan en uzun gece, çoğu insan için sıradan bir gün olmaktan çıkmıştır. 14 saat sürecek olan geceyi kimi adeta parti havasında geçirmek isterken, kimi de sakin bir şekilde bu gecenin tadını çıkarmayı tercih etmektedir.

Banyo Tekstilinde Yeni Trend: Banyo Halısı

20 Aralık 2018

   Osmanlı dönemine dayanan hamam kültürü gerçeği; toplumumuzun temizliğe, banyo yapmaya ne kadar özen gösterdiğinin sembolü olmuştur. Bu kültürle tanışan diğer toplumlarda bu durumu sevmiş, kendilerine hamam dışında farklı bir format geliştirerek banyo kavramını hayatlarına düzenli bir şekilde dahil etmiştir.

Battaniyenin Modern Zamana Yolculuğu

14 Aralık 2018

   Hayatımızda pek çok şey önlenemez şekilde değişime uğramaktadır. Bu değişimler kimi zaman yaşadığımız mahalle veyahut arkadaşlarımızla vakit geçirdiğimiz bir mekân olabiliyor.

Kışı Keyifli Hale Getirecek 10 Öneri!

07 Aralık 2018

   Kışa merhaba dediğimiz bu günlerde en çok şu soruyu sorar olduk: “Kışın ne yapabiliriz?” Bunun cevabı gayet esnek ve öznel yanıtlarla dolu olabilir. Bu soruya cevap arayanlar içinse uygulanmaya değer alternatifler hazırladık.

Hoşgeldin Kış!

05 Aralık 2018

   Aralık ayına girmemizle birlikte, kış mevsimini de selamlamış bulunuyoruz. Kiminin iple çektiği, kiminin de hiç sevemediği bu güzel mevsime birçok aktivite sığdırabiliriz. Aktivite gerçekleştirmeyi sevmiyorsanız size birkaç öneriden bahsedebiliriz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.