Battaniyecomtr Blog Yazılarımız

Haydi Çocuk Odalarımızı Dekore Edelim!

16 Mart 2019

   Konunun çocuklar olduğu her ne varsa, o bizler için daima önemli olmuştur. Dünyaya geleceklerini duyduğumuz andan itibaren başlayan içgüdüsel sevgimiz ve koruma isteğimiz, sadece çocuklarımıza bahşedeceğimiz tarifi olmayan duygulardır. Bu duygular bizlere, hayatlarımızın her alanında varlığını hissettirmeyi başarır. Böylece çocuklarımız için her şeyin en iyisi, en mükemmeli hatta en kusursuzu olsun diye de çabalar dururuz.

Ev Tekstilinde Yeni Bir Dönem: Kaymaz Tabanlı Halılar

16 Mart 2019

   Kendini günden güne yenileyen, teknoloji ile üretimi birleştirmeyi felsefe edinmiş, ev tekstili sektörü son zamanlarda da güzel bir ürün ile biz kullanıcılarını selamlıyor. Bizlerde bu selamı severek ve merakla alıp, yeni gelecek ürünler için mekanlarımızda yer açmayı ihmal etmiyoruz. Peki son zamanların en fazla tercih edilen ve şık dokunuşlarla karşımıza çıkan bu ürünü yakından tanımaya ne dersiniz? Bizce hem ilginizi çekecek hem de hemen almak için sabırsızlanacaksınız.

Burçlarınıza Göre Battaniyeler Belirledik!

06 Mart 2019

Astronomiye olan ilginin artması, birçok insanın bu bilimi merakla takip edip, kişilik özelliklerini astrologların yorumları ile ifade etmeye başlamalarına sebep olmuştur. Bu sebep, olumlu anlamda pek çok insanın hayatına girmeyi başarmıştır. Hatta öyle bir hal almıştır ki, iş hayatında da, özel hayatta da alınacak kararlar astrologların yorumları ile değerlendirilmeye başlanmıştır.

Ev Tekstilinde Desenlerin Dili

05 Mart 2019

   Ev tekstili gibi geniş bir yelpazeye sahip sektörde, ürünlerin çeşitliliği ne kadar etkili ve önemli ise, desenlerin güzelliği de bir o kadar önemlidir. Her ne kadar hem renklerin büyüsüne kapılıp, hem de alacağımız ürünlerin çeşitliliği bizi kendine çekse de, desenlerin de bu sektörde oynadığı rolü es geçemeyiz.

Havada Aşk Kokusu Var!

13 Şubat 2019

14 Şubat Perşembe gününe sayılı günler kaldı. Birçok çift bu tarihi mutlaka iple çekiyordur. Hediyeleşecek olmanın verdiği heyecan, verilen hediyelerin yüz ifadelerine yansıyacağı özel gülümsemeler ve daha fazla her şey o özel güne saklanıyor.

Battaniyeniz ile İzleyebileceğiniz 7 Film Önerisi!

13 Şubat 2019

   Kış mevsimini uğurlamaya hazırlandığımız, ama soğuklardan hemen kurtulamayacağımız bu günlerde, yapabileceğimiz aktiviteler oldukça sınırlıdır. Ancak bizler dar aktivite alanlarımızı eğlenceye çevirebilir ve anın tadını çıkarabiliriz. Soğuk akşamların vazgeçilmez etkinliği olan battaniye altında film izlemek, çoğu kişinin hayır diyemeyeceği bir tekliftir.

Eskimeyen Moda: Panço

13 Şubat 2019

   Uzun yıllar önce hayatımıza giren pançolar şimdi yeniden dolaplarımızda yer almaya başlamıştır. Her kuşağın kullandığı ama en çok da 80’lerin vazgeçilmezleri arasında olan pançolar, günümüzde de ilgi odağı olmayı başarmıştır. Böylece kadınların rahat kullandığı, erkeklerin ise hediye alternatifi olarak değerlendirdiği pançolar 2019 yılında moda olmuştur.

Bahara Bir Kala

05 Şubat 2019

   Birkaç gün sonra kış mevsiminin son ayına merhaba demiş olacağız. Şubat ayı, yani küçük ay diye de adlandırdığımız bu romantik ay çoğu kişi için anlamlarla yüklüdür. 14 Şubatı içinde barındıran bu sevimli ay, çiftler için oldukça heyecanlı bir bekleyişin habercisidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.