x
Sepetim
Toptan Satış ile Toptan Memnuniyet!
24.07.2022

Toptan Satış ile Toptan Memnuniyet!

Ev tekstili sektörü her daim canlıdır ve devamlıdır. Hızlı tüketim sektörü içerisinde değildir ve bu sebeple ürünlerin kalitesi ve kullanım ömrünün uzun olması müşteri için çok önemlidir. Satış esnasında müşteri bizi memnun eder fakat müşteri hem satış esnasında fiyat olarak memnun olmalı hem de satış sonrası kullanımda uzun ömürlü ürün kullanımı ile memnun olmalıdır. Satış esnasında ve satış sonrasında  müşteri memnuniyeti yüksek olan ürünleri mağazana taşıyarak çift taraflı memnuniyet yaşamak istersen doğru adrese geldin.

genel

Mağazamızdan yapacağın toptan alışverişlerin için özel tekliflerimizi kaçırma. www.battaniye.com.tr sitemizde tüm ürünleri görüntüleyebilir ve tüm ürünleri özel fiyata alabilirsin. 

Mağazamızdan yapacağın toptan alışverişlerin için özel tekliflerimizi kaçırma.

Özel fiyatlar hakkında bilgi almak için 05321116404 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz!

Dilerseniz whatsapp sipariş hattından da bize ulaşabilirsiniz. 

Yapacağın alışverişte satın alacağın birbirinden güzel ürünleri kısaca tanıtalım:

Her Evin İhtiyacına Yanıt Verecek Halılarımız

Dört mevsim kullanıma uygun olan halılarımızın çeşitliliği sayesinde her eve, her alıcıya hitap edebilirsiniz.

hali

Jassrug Royal halılarımız kaymaz tabandır ve 15 cm hav yüksekliğine sahip olup kullanıldığı her alana soft bir hava katar. Düz renkleri sayesinde sade ama tüylerinin görünümü sayesinde çok şıktır. Hafif ve kullanış memnuniyeti çok yüksektir.

Jassrug Kürk halılarımız tavşan tüyü modelidir ve düz renklidir. 15 cm ve 35 cm hav yüksekliği ile ultra yumuşak bir yapıya sahiptir. Bulunduğu ortama şıklık katmaya adeta kendini adamıştır. Ultra yumuşak yapısı sayesinde dokunma hissiyatı yeterince huzur vericidir.

Aksu ve Jassrug Kaymaz Taban halılarımız desenlidir ve 6 cm hav yüksekliğine sahiptir. Birbirinden şık ve modern desenleriyle ve renkleriyle evlere neşe katar. İnce yapısı sayesinde bahar ve yaz aylarında daha çok tercih edelebilir ama her mevsim kullanıma uygundur.

Hem Isınmaya Hem Dekorasyona Uygun Battaniyelerimiz

Battaniyelerimiz; çift kişilik, tek kişilik, TV battaniyesi be bebek battaniyesi ebatlarıyla tüm battaniye ihtiyaçlarına yanıt vermektedir.

battaniye

Battaniyelerimiz farklı ebatlarda hem ısınma amaçlı hem de yatak örtüsü olarak dekoratif olarak kullanıma uygundur. Farklı desen, renk ve boyutlarıyla her ortama uyum sağlar. Hafif bir yapıya sahip olup dört mevsim kullanıma uygun olan battaniyelerimiz saklamak için de çok az yer kaplar. Yatak odalarınıza sıcaklığı ve şıklığı battaniyelerimiz ile getirebilirsiniz. TV battaniyelerimizin kullanım alanı da oldukça geniştir. bahçede, terasta, balkonda, dizi-film izlerken bir battaniyeye sarılma ihtiyacı hissedildiğinde TV battaniyelerimiz hemen ihtiyacınızı karşılar.

Sevimli Dostlarımız, Kedi ve Köpekler için Yataklar

Sevimli dostlarımız evde size eşlik ederken rahat bir yaşam sürmelerini isteriz. Biz insanlar gibi onların da rahat bir uyku uyuyarak günlerinin güzel geçmesini sağlayabiliriz. Cookie Pet kedi-köpek yatağı ürünlerimiz de sevimli dostlara bir konfor alanı sağlar ve rahat bir uyku geçirmesine yardımcı olur. Yataklarımızın yanında gönderdiğimiz kemik yastıklar en sevdikleri oyuncakları olmaktadır. Yataklarımızın yumuşacık dış yapısı ve iç dolgusu sayesinde yüksek kalitede bir uyku sağlar.

cookiepet

Diğer tüm ürünlerimizi de incelemek için www.battaniye.com.tr sayfamızı ve sosyal medya hesaplarında bizi battaniyecomtr adıyla aratarak takip etmeyi unutmayınız! 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.