x
Sepetim
Kahveni Tat, Battaniyeni Kap!
14.10.2019

Kahveni Tat, Battaniyeni Kap!

   Kahvenin elbette ki mevsimi olmaz, çünkü kahve yudumlamak kimi zaman yorgunluğumuzu alırken, kimi zaman daha çok çalışıp uykumuzu kaçırsın diye tükettiğimiz, en çokta arkadaş ortamlarında veya yalnızlığımıza eşlik etsin diye sarıldığımız sıcaklıktır. Kahve ile aramızda kurduğumuz bağ, basit görünse de bir o kadar da anlamlıdır aslında. Peki siz bu anlamlılığı battaniye eşliğinde yapmayı sevenlerden misiniz yoksa hareket halindeyken tüketenlerden mi? Eğer battaniyenize bürünüp, fincanız elinizde ise bu yazıyı sizler için yazmış bulunuyoruz. Sizler kahvenizi tadarken, bizlerde kahvenizin yanına eşlik edecek battaniyeleri sizler için seçmiş bulunuyoruz. İşte kahve yanınıza uyumlu olacak, battaniyelerimizin birkaçı şu şekildedir.

1-     Rubin Tek Kişilik Pamuklu Battaniye

   Kahvelerinizi yalnız içmeyi tercih ediyorsanız, battaniyemiz yalnızlığınıza eşlik etmeye hazır bir şekilde sitemizde sizleri bekliyor. Düz ve yalın rengi ile göz zevkinizi doldururken, sizi sararak yalnızlığınızı huzura çevirmeye de çoktan hazırdır. Rubin tek kişilik pamuklu battaniyenin her evde mutlaka bulunmasını şiddetle tavsiye ediyoruz. Hem portatif hem de yumuşacık dokusuyla, Rubin tek kişilik pamuklu battaniyemizi seveceğinizden hiç şüphemiz yok!

2-     Dolce Bonita Home Tv Battaniyesi Fuşya-Kahve

   Kahvemde aroma olmazsa olmaz diyorsanız, Dolce Bonita Home Tv Battaniyesi aradığınız battaniye olabilir. İçerisinde sadece kahverengini barındırmayan fuşya rengi ile battaniyeye canlılık katan ürünümüz, tıpkı kahvelerine hareketlilik katan sevgili tüketicilerimiz gibidir. Kahvenizi içerken, renklerden de vazgeçemeyenlerin tercihi Dolce Bonita Home olabilir.

3-     Santas Tek Kişilik Pamuklu Battaniye Smooth Vizon

   Evet kahvesini asla sade içemeyen veya sert içmekten çekinenlerin battaniyesini sizlere sunuyoruz; Santas Tek Kişilik Pamuklu Battaniye Smooth Vizon. Yumuşak kahve geçişleriyle oluşan vizon rengini, battaniye ile buluşturup mekânlarınıza misafir ediyoruz. Sizde bu misafiri ağırlamak isterseniz www.battaniye.com.tr’den satın alabilirsiniz.

4-     Aksu Damla Çift Kişilik Embos Vizon Battaniye Melissa Cappucino

   Cappucinosuz olmaz diyenleri, sütünü damak zevkine göre ayarlamayı sevip, köpüklerini hüpletmekten vazgeçemeyenleri buraya davet ediyoruz. Aksu Damla Çift Kişilik serisinin en gözde ürünü olan Melissa Cappucino’dan ayrılamayacaksınız. Kendine has asil rengi ile göz doldururken, hafif ve yalın olarak tabir edeceğimiz desenleri ile de siz cappucino severleri kendine hayran bırakacaktır. Özellikle kitap okumayı veya müzik dinlemeyi çift kişilik yatağında, başucu lambası eşliğinde yapmayı tercih edenler için, battaniyemiz aradığınız üründür diyebiliriz.

   Sizler kahvelerini hazırlarken, bir taraftan da www.battaniye.com.tr ‘de yer alan ürünlerimizi inceleyebilir, kahvenizin yanını sunumsuz bırakmayacak battaniyelerimizden satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.