sadsad x
asdasd

7/24 Devam Eden İndirimlerimiz Var!

28 Temmuz 2019

   Uzun zamandır almak istediğimiz bir ürünü, fiyatı düşünce almak çoğumuzun alışkanlık haline getirdiği bir eylemdir. İndirim takip etmek veya bu indirimlerden bir şekilde haberdar olmak almak istediğimiz ürünlerin dışında, başka ürünleri de almamıza yol açmaktadır. Hem eğlenceli hem de alışveriş duygumuzu doyurucu nitelikte olan indirimler, her alanda karşımıza çıkmaktadır. Özellikle özel günlerde gerçekleşecek olan indirimleri beklemek veya ürünü alacağımız firmanın kuruluş yıldönümü için yapacağı indirimleri takipte kalmak alışveriş yapma heyecanımızı oldukça arttırmaktadır. Ancak şimdiki yazımızda, sadece özel günler için indirim beklemeyeceğiniz 7/24 indirimlerin devam ettiği, günün her anında sepetinize ekleyeceğiniz birbirinden çeşitli ürünlerin olduğu www.battaniye.com.tr ‘nin indirim bölümünden bahsetmek istiyoruz. Sizler için seçtiğimiz indirimli battaniyeler, halılar, şallar, kilimler ve daha nice ürünlerimiz için www.battaniye.com.tr ‘yi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Ana sayfayı tıkladıktan sonra ekranda görünen ana başlıklardan biri olan “indirim” bölümünü görebilirsiniz. Bu bölüme tıkladıktan sonra, ister eviniz için ister sevdikleriniz için dileğiniz ev tekstili ürünlerine ulaşabilirsiniz.

   7/24 devam eden bu indirim fırsatlarımız, sizlere de oldukça kolaylık sağlamaktadır. Nasıl diye soracak olursanız; Özel günleri beklemeden, sürekli indirim kovalamaya çalışmadan ya da kaçırdığınız indirimlere üzülmeden dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz indirim ürünlerimizin olması şeklinde cevap verebiliriz. www.battaniye.com.tr ‘ den alışveriş yaparken, indirimli olan ürünlerin belli zaman aralıklarında güncellenerek yenilenmesini takip ederek istediğiniz ürün gruplarına daha hızlı ulaşabilirsiniz. Daha açıklayıcı olmak gerekirse, indirim bölümümüze tıkladığınızda o hafta kaymaz tabanlı halı, yazlık örtüler, kilim veya nevresimler indirimdeyken, diğer haftalarda veya günlerde ise, seccadeler, battaniyeler, püsküllü halılar indirimde olabilir. Ürün skalamızın çok çeşitli olması bu anlamla siz müşterilerimize oldukça avantaj sağlamaktadır. Böylece www.battaniye.com.tr ‘nin her geçen gün kendini yenilemesi ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek çalışmalarına devam etmesi, 7/24 indirim ürünlerine ulaşmamız gibi güzel bir sonuç vermiştir.

   Bunlara ek olarak, indirim bölümümüzün yanında “ Sepette Net %50 “ başlığı altında, fiyatı yarı yarıya düşmüş ürünlerimizi sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. www.battaniye.com.tr ‘nin ana sayfasına geldiğiniz zaman, alt başlıklarımızdan biri olan sepette net %50 yazılı başlığı görebilirsiniz. Oradan da indirimli ürünlerimize anında ulaşabilirsiniz. Özellikle ev tekstili alanında alışveriş yapmayı seviyorsanız, www.battaniye.com.tr ‘nin müptelası olacağınızın garantisini verebiliriz. Hatta ev tekstili alanı ile çok kaynaşamadıysanız, www.battaniye.com.tr ‘ye bir bakıp çıkacağım dediyseniz, ürünlerimizin güzelliklerinin sizi esir alacağının da garantisini veriyoruz.

   Böylece çeşit, desen ve kalite anlamında çizgisinden ödün vermeyen www.battaniye.com.tr hem güncel fiyatlı hem de indirimi 7/24 devam eden ürünleri ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.