x
Sepetim
Mekânlarınızdaki Mevsim Geçişleri ve Biz
27.08.2019

Mekânlarınızdaki Mevsim Geçişleri ve Biz

   Blog yazılarımızda kışı selamladık, bahara hoş geldin dedik, yazın tadına vardık şimdi de sonbaharı karşılamaya hazırlanıyoruz. Yaz mevsiminden sonbahara geçerken yaşayacağımız mevsim geçişi durumunu ise, hemen hemen hayatımızın tüm alanında hissedeceğiz. Başta ruh halimizdeki değişimler, insanlarla iletişimimizdeki değişimler, gardolabımızdaki değişimler ve değişimlerin en haz verenlerinden biri olan; Mekânlarımızdaki değişimler ile iç içe olacağımız hiç şüphesiz kaçınılmaz olacaktır. Bu değişim kelimesini çoğumuz “edinilen alışkanlıkların terk edilmesi” olarak algılayarak, negatif anlam yüklemeleri yapabilir. Ancak bu negatifliğin yönünü pozitifliğe çevirmek tamamen bizlerin elindedir. Bunun ilk kuralı ise, hayatımıza adapte edeceğimiz her şeyi, zevkimize ve konforumuza göre tercih etmektir. İkincisi ise, bunu tercih etmek ile kalmayıp faaliyete geçmektir. Ev tekstili alanı bu anlamda tamamen, zevklerimizi ve tercihlerimizi rahatlıkla gerçekleştirebildiğimiz sektörlerin başında gelmektedir.

   Bu mevsim geçişlerinde, hem evimizin hem de mekânlarımızın bizi sıkan ya da mevsime ayak uydurmasını istediğimiz düzenlemelerini rahatlıkla yapabiliriz. “Peki bu düzenlemeleri nasıl ve neye göre yapmalıyız?” Diye sorabilirsiniz. Biz ise cevabımızı şu şekilde verebiliriz; Öncelikle, mevsim geçişi yaşadığımız bu dönemde www.battaniye.com.tr’nin üretip satışa sunduğu yazlık pikeler sonbaharın ilk aylarında da mekânlarınızın misafiri olmaya devam edebilir. Böylece birbirinden canlı renkleri enerjinizi yükseltmeye yetecektir. Hem görsel şölen sunan hem de kullanımı oldukça pratik olan yazlık pikeleri hemen raflara kaldırmamakta fayda vardır. Dolce Bonita Home kilimler ile tanışmadıysanız da, tüm yaz kullanmamanızın pişmanlığını hemen telafi edebilirsiniz.

   Genellikle güney bölgelerinde zemine kilim dahil hiçbir şey serilmediğinden, sonbaharda Dolce Bonita Home kilimlerden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Halı kullanımının kalın kaldığı bu bölgelerde kilimlerimiz mekânlarınızı şenlendirecektir. Özellikle sonbaharı ve yağmurları sevmeyenlerdenseniz, bu mevsimin olumsuz enerjisini Dolce Bonita Home kilimlerin renkleri ile olumluya çevirebilirsiniz. “Peki sonbaharda dâhil olmak üzere mevsim geçişlerini kuvvetli bir şekilde hisseden bölgelerimiz için önerileriniz nedir?” Derseniz ise; Püsküllü halılar sizin için en özel tercih olacaktır diyebiliriz. Hem şık hem de zarif görüntüleri ile mekânlarınıza asillik katacak püsküllü halılar, mevsim geçişlerindeki modunuzu oldukça dinamik tutacaktır.

   Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki, mekânlarınızdaki mevsim geçişlerinde bizler sizinle olmaya her daim hazırız. www.battaniye.com.tr her geçen gün yenilenen ürünleri bir tıkla en sevdiğiniz yerde en özel mekânlarınızda size eşlik edecektir. www.battaniye.com.trnin ilgi alanınıza giren ürünlerini, sitemizi ziyaret ederek takip edip satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.